2014 Midwest BrewHaHa Schedule

Game 1 – 1:45pm – 3:30pm (Track 1)
Grand Raggidy All-Stars vs Fargo Moorhead Northern Pains (WFTDA Sanctioned)

Game 2 – 2:30pm – 4:15pm (Track 2)
Cincinnati Battering Rams vs Twin Cities Terrors (MRDA Sanctioned)

Game 3 – 3:30pm – 5:15pm (Track 1)
Milwaukee Blitzdkrieg vs Chicago Bruise Brothers (MRDA Sanctioned)

Game 4 – 4:15pm – 6pm (Track 2)
Arch Rival St. Lunachix vs. Minnesota RollerGirls Minnesota Nice

Game 5 – 5:15pm – 6:45 (Track 1)
Brewcity Battlestars vs Ohio Roller Girls Gang Green

Game 6 – 6pm – 7:45pm (Track 2)
Mad Rollin Dolls Dairyland Dolls B-Team vs Windy City Second Wind

Game 7 – 7pm – 8:45pm (Track 1)
Brewcity Bruisers All Stars vs NEO Rock’n’Roller Girls (WFTDA Sanctioned)

Game 8 – 7:45pm – 9:30pm (Track 2)
Old Capitol City All-Stars v Paper Valley Roller Girls All-Stars (WFTDA Sanctioned)

Game 9 – 8:45pm – 10:30pm (Track 1)
Minnesota RollerGirls Allstars vs Arch Rival Roller Girls All-Stars (WFTDA Sanctioned)

Game 10 – 9am – 10:45am (Track 1)
Ohio Roller Girls All Stars v Mad Rollin Dolls Dairyland Dolls (WFTDA Sanctioned)

Game 11 – 10am – 11:45am (Track 2)
North Star Supernovas v Burning River All-Stars (WFTDA Sanctioned)

Game 12 – 10:45am – 12:30pm (Track 1)
Ohio Roller Girls Gang Green vs Mad Rollin Dolls Dairyland Dolls B-Team

Game 13 – 11:45am – 1:30pm (Track 2)
Naptown Tornado Sirens vs Arch Rival Roller Girls All-Stars (WFTDA Sanctioned)

Game 14 – 12:30pm – 2:15pm (Track 1)
Dallas Deception vs Milwaukee Blitzdkreig (MRDA Sanctioned)

Game 15 – 1:30pm – 3:15pm (Track 2)
Minnesota RollerGirls Minnesota Nice vs Windy City Second Wind

Game 16 – 2:15pm – 4pm (Track 1)
Cincinnati Black Sheep v Paper Valley Roller Girls All-Star (WFTDA Sanctioned)

Game 17 – 3:15pm – 5pm (Track 2)
Puget Sound Outcasts V Rock City Riot (MRDA Sanctioned)

Game 18 – 4pm – 5:45pm (Track 1)
Brewcity Battlestars vs Chippewa Valley Roller Girls

Game 19 – 5pm – 6:45pm (Track 2)
Arch Rival St. Lunachix vs Fox City Foxz All Stars

Game 20 – 5:45pm – 7:30pm (Track 1)
Brewcity Bruisers All Stars vs Fargo Moorhead Northern Pains (WFTDA Sanctioned)

Game 21 – 6:45pm – 8:30pm (Track 2)
St. Chux Pack in Black v Tent City Terrors (WFTDA Sanctioned)

Game 22 – 7:30pm – 9:15pm (Track 1)
Windy City All-Stars vs Cincinnati Battering Rams

Game 23 – 9am – 10:45am (Track 1)
Dallas Deception vs Puget Sound Outcasts (MRDA Sanctioned)

Game 24 – 10am – 11:45am (Track 2)
North Star Supernovas vs Old Capitol City All-Stars (WFTDA Sanctioned)

Game 25 – 10:45am – 12:30pm (Track 1)
Cincinnati Black Sheep vs Mad Rollin Dolls (WFTDA Sanctioned)

Game 26 – 11:45am – 1:30pm (Track 2)
Milwaukee Blitzdkrieg vs Twin Cities Terrors  (MRDA Sanctioned)

Game 27 – 12:30pm – 2:15pm (Track 1)
Minnesota RollerGirls All-Stars vs Naptown Tornado Sirens (WFTDA Sanctioned)

Game 28 – 1:30pm – 3:15pm (Track 2)
Black & White Mixer Scrimmage with Brewcity MicroBruisers and Second City Slaughter (Junior Derby)

Game 29 – 2:15pm – 4pm (Track 1)
Grand Raggidy All-Stars v NEO Rock’n’Rollers Girls (WFTDA Sanctioned)

Game 30 – 3:15pm – 5pm (Track 2)
Tent City Terrors v Burning River All-Stars

Game 31 – 4pm – 5:45pm (Track 1)
Brewcity Battlestars vs Minnesota RollerGirls Minnesota Nice

Game 32 – 5pm – 6:45pm (Track 2)
Chicago Bruise Brothers vs Rock City Riot (MRDA Sanctioned)

Game 33 – 5:45pm – 7:30pm (Track 1)
Brewcity Bruisers All Stars v St. Chux Pack in Black (WFTDA Sanctioned)

Game 34 – 6:45pm – 8:30pm (Track 2)
Chippewa Valley Roller Girls vs Fox City Foxz All Stars

Game 35 – 7:30pm – 9:15pm (Track 1)
Windy City All-Stars vs Ohio Roller Girls All Stars (WFTDA Sanctioned)




Go to the top of the page